| 07-08-2010, 23:21:34 173.49.81.65
Все сообщения
| | vovik 08:47 02.08.2010 Вадим Заяць: "Гадаю, що людям, які обіцяли підтримку "Буковині", треба вже реально допомагати клубові"
Учора головний тренер ФСК "Буковина" Вадим Заяць зустрівся з буковинськими журналістами. Вадим Григорович розповів про причини поразки його підопічних від харківського клубу "Геліос".
- Вадиме Григоровичу, у чому, на Вашу думку причини поразки буковинського колективу від команди «Геліос» ?
- Помилки наших гравців в обороні звели нанівець усю роботу в підготовці до матчу з «Геліосом». Зауважу, що нам протидіяв дуже серйозний суперник. Чесно кажучи, «Геліос» нічим мене не здивував. Він просто підтвердив те, що може демонструвати гру високого класу. Зрештою, "Геліос" - це краща команда, яку я бачив у першій лізі. Мене дивувало те, чому підопічні Сергія Кандаурова у перших двох турах набрали лише одне очко.
- На жаль, «Буковина» у кожному матчі пропускає голи…
- У нас існують проблеми в обороні, які ми намагаємося вирішити. Однак, Ви ж бачите те, що немає зіграності між центральними захисниками. Однак, я переконаний, що у нас усе буде гаразд. Ми зможемо вирішити проблеми, які існують у захисній ланці. Можливо, за рахунок інших ліній колективу.
Хочу також сказати, що на жаль, «Буковина» навіть немає поля для тренування. Нам не треба бази. Дайте на цьому етапі у наше розпорядження поле. Засійте його, поставте охорону. Ми зможемо тренуватися на цьому футбольному газоні через три – чотири місяці. Напередодні цієї гри ми приїхали тренуватися на один із стадіонів міста. Не повірите, але нас просто вигнали. Чесно кажучи, я не хочу називати тих людей, які зробили це.
У нас немає і 10 відсотків того, що необхідно для вдалого виступу в першому дивізіоні. Салюти вже закінчилися. Гадаю, що людям, які обіцяли підтримку «Буковині», треба вже реально допомагати клубові. Не подумайте, що я шукаю виправдання. У поразці винні , насамперед, футболісти та я, їхній тренер. На жаль, я не зміг налаштувати хлопців на гру. Однак, вже зараз необхідно працювати над розвитком клубу. Ми повинні впевнено почувати себе у першій лізі. |
| 07-08-2010, 23:17:22 173.49.81.65
Все сообщения
| | vovik 12:38 04.08.2010 Екс - гравець "Аяксу" Андрій Демченко: «У Чернівцях буде дуже сильна команда»
П'ятнадцять років тому володарем Суперкубка Європи у складі славнозвісного амстердамського «Аяксу» став уродженець Запоріжжя Андрій Демченко. Після повернення з Голландії Андрій тривалий час був лідером запорізького «Металурга» та неодноразово отримував запрошення з кращих клубів нашої держави. Зараз 34 – річний півзахисник виступає за колектив першої ліги «Геліос» (Харків), який нещодавно грав у Чернівцях проти «Буковини». Одразу після завершення гри між чернівецькими та харківськими футболістами, Андрій Демченко дав ексклюзивне інтерв’ю БукІнфо.
«Я радію від того, що продовжую виходити на поле»
- Андрію, які враження залишилися у Вас від гри чернівецької «Буковини»?
- Дії футболістів чернівецької «Буковини» мені сподобалися. У першому таймі нам було дуже важко. Скажу що, буковинський колектив має малюнок гри. Тим більше, що Вашій команді допомагали рідні стіни. Думаю, що гравцям «Буковини» трохи не вистачає досвіду, бо вони нещодавно виступали у другій лізі. Однак, переконаний, що клуб із Чернівців перебуває на правильному шляху. Я добре знаю наставника чернівчан Вадима Зайця, тому можу сказати, що у Чернівцях буде дуже сильна команда.
- За яких обставин Ви потрапили у харківський «Геліос» ?
- Спочатку прагнув потрапити у запорізький «Металург». Мені вдалося зробити це. У «Металурзі» попрацював із Романом Григорчуком. У запорізькій команді роблять ставку на молодь. Я ж багато ігрового часу не мав. Згодом у «Металург» прийшов новий тренер. Я зрозумів, що на мене не розраховують. А запрошення від харківської команди «Геліос» отримав ще взимку. Тепер ж, приїхавши у «Геліос», я підписав контракт із цим колективом.
Я вже віковий гравець. А тут мені надійшла пропозиція від пристойної команди, яку тренує кваліфікований наставник. Коли тобі 34 роки, то ти вже не рвешся у титулований клуб, а натомість велике значення набуває фінансове питання. Я радію від того, що продовжую виходити на поле.
- Не можу не запитати Вас про виступи в славнозвісному амстердамському «Аяксі». Як Вам гралося у цьому титулованому клубі ?
- Зараз розумію, що тоді я потрапив у казку. Мені б у той час мати таку голову, як зараз. На жаль, у молодому віці я не усвідомлював те, який шанс я отримав у футбольній кар’єрі. Мені було 17 років, я виступав на молодіжному чемпіонаті Європи, пройшов школу московського ЦСКА… Далі все пішло, так би мовити, по накату. «Аякс», зірки, Ліга чемпіонів… У такій ситуації я повинен був зрозуміти, що треба працювати ще більше. Цього, на жаль, не сталося.
У «Аяксі» спочатку працював із Луї ван Галем, яким потім пішов у «Барселону». У амстердамський клуб прийшов тренер із Данії Мортен Ольсен. Він зараз працює зі збірною своєї країни. У Ольсена було «прохолодне» ставлення до мене. Допрацювавши свій контракт, я поїхав у Запоріжжя.
- Чи підтримуєте контакт із своїми колишніми партнерами у голландському клубі ?
- Є люди, які допомагала мені в «Аяксі». Я певний час жив у одній родині. Це мені дало змогу швидше адаптуватися у країні, познайомитися з побутом голландців. Саме з представниками цієї родини – чоловіком і жінкою, я підтримую контакт. Щодо футболістів, то більшість гравців «Аяксу» вирушили у різні країни. І все ж, спілкуюся з відомим грузинським футболістом Шота Арвеладзе. Я їздив у Дніпропетровськ тоді, коли місцевий «Дніпро» грав із командою АЗ (Алкмаар). Там я зустрівся з такими гравцями, як Денні Ландзат (провів 38 матчів за національну збірну Голландії – авт.), Тім де Клер (зараз гравець «Фейеноорда» та національної збірної Голландії – авт.). Ми ще пацанами грали в «Аяксі». Зустрілися ми в аеропорту, обмінялися телефонами.
«Мене тричі кликали у донецький «Шахтар»
- Андрію, Ви тривалий час захищали кольори запорізького «Металурга». Невже у Вас не було запрошень з команд, які вирішують серйозні завдання ?
- Чесно кажучи, після такої команди, як «Аякс», у мене були трохи завищені амбіції. Я, на жаль, не зміг розпізнати гарні запрошення. А мене тричі кликали у донецький «Шахтар». У лави гірників запрошував спочатку Валерій Яремченко, а згодом Мірча Луческу. Звернув на мене увагу і Валерій Лобановський. А ось Семен Альтман кликав у донецький «Металург». Сталося так, що я не перейшов у згадані клубу. Не виключаю, що також були якійсь «підводні течії». Часто – густо, що футболіст не знає, що відбувається навколо його персони.
- Цікаво, що Валерій Лобановський запрошував Вас і у національну збірну України…
- Дійсно, Валерій Васильович запросив мене зіграти у збірній України. Він мене проглядав для виступів у київському «Динамо». До того я зіграв непогані матчі проти «Динамо». Зокрема, відзначився результативним ударом. Щодо національної збірної,
то я не маю права виступати за неї в офіційних матчах.
«Футбол – це завжди шанс, яким треба скористатися»
- Коли Вам було 15 років, то Ви поїхали у московський ЦСКА. Чи не боялися у юному віці їхати у столицю Росії ?
- У юності ти не думаєш про страх. У той час ти живеш футболом. Щобільше, на життєвому шляху зустрічалися хороші люди. Два тижні мешкав у тренера, потім мене оформили в інтернат. Та й колектив у нас зібрався непоганий. Тренер дубля Колповський також ставився до мене добре. Я ж був тоді хлопчиськом. Більшості гравцям вже виповнилося 18 років, а мені – лише 15. Однак, завдяки всебічній підтримці, процес адаптації у Москві пройшов для мене нормально.
- Андрію, з яких причин Ви не затрималися у маріупольському «Іллічівці» та київській «Оболоні» ?
- Футбол – це завжди шанс, яким треба скористатися. В «Іллічівець» мене запрошував Семен Альтман. Коли Альтман залишив Маріуполь, то прийшов новий тренер Олександр Іщенко. Після цього «Іллічівець» залишили 4-5 гравців, які працювали з Семеном Альтманом. Я теж поїхав із Маріуполя. Щодо «Оболоні», то туди прийшов Юрій Максимов, з яким я ще разом виходив на поле. Є такий момент, що твій колишній партнер стає тренером, і ти починаєш працювати під його керівництвом. Тоді тренер почуває собі некомфортно. Максимову було легше робити ставку на молодих футболістів. Врешті – решт, ми розійшлися з Юрієм полюбовно.
- Ваша рідна команда «Металург» (Запоріжжя) постійно продає талановитих гравців. Ось нещодавно у київське «Динамо» перейшов воротар Максим Коваль. З чим, на Вашу думку, пов’язана така трансферна політика запорізького колективу ?
- Думаю, що «Металург» і надалі продаватиме гравців. Можливо, це пов’язано з кризою. Я також не виключаю того, що клубна політика запорізької команди є такою, щоби виводити гравців на більш високий рівень. Запорізький регіон дуже багатий на футбольні таланти. Тому у «Металург» постійно приходять талановиті молоді гравці. До речі, «Аякс» також вигідно продає своїх гравців у інші колективи.
«Вадим Заяць хрестив мою другу дитину»
- Відомо, що Ви та головний тренер «Буковини» Вадим Заяць є друзями. Як познайомилися з наставником чернівецької команди ?
- Ми познайомилися тоді, коли «Металург» тренував Мирон Маркевич. Він і запросив із кіровоградської «Зірки» чотирьох футболістів – Лавриненка, Зайця, Шаповалова та Глущенка. Глущенко, Заяць та я постійно мешкали в одному номері. Ми підтримаємо контакт і досі. Вадим хрестив мою другу дитину, я здружився з його родиною – татом, мамою. Звісно, що він добре знає моїх близьких. А у нас зав’язалася, так би мовити, футбольна дружба, яка триває вже багато років.
- Щоби Ви хотіли побажати буковинським шанувальникам футболу ?
- Мені було дуже приємно грати на чернівецькому стадіоні, бо його відвідує велика кількість вболівальників. Такої відвідуваності, як у Чернівцях, немає навіть у тих містах, де виступають клуби вищого дивізіону. У матчі з «Геліосом» чернівецькій команді не пощастило. Однак, буковинські шанувальники футболу не повинні впадати у відчай, а, навпаки, ще більше підтримувати своїх улюбленців. Зрозуміло, що Вашій команді необхідна підтримка і представників владних структур. Якщо у «Буковину» вкладатимуться кошти, то у її лави приходитимуть сильні футболістів. Тоді вболівальників на трибунах Вашого стадіону буде ще більше.
Довідка
Андрій ДЕМЧЕНКО – півзахисник. Народився 20 серпня 1976 року в Запоріжжі. Виступав за юнацькі збірні Росії. За олімпійську збірну Росії зіграв 2 матчі (2 голи). Володар Суперкубка Європи – 95 у складі амстердамського «Аяксу».
Виступи у професійних клубах:
1992 – 1994 – ЦСКА (Москва, дубль) – 53 (19)
1995 -1998 – «Аякс» (Амстердам, Голландія) – 4
1997 – ЦСКА (Москва, Росія) – 9 (2)
1998 – 2006 – «Металург» (Запоріжжя) – 186 (46)
2007 – «Іллічівець» (Маріуполь) – 18 (4)
2008 – «Оболонь» (Київ) – 23 (2)
2010 – «Металург» (Запоріжжя) – 1
З 2010 року – «Геліос» (Харків)
bukinfo.com.ua |
| 07-08-2010, 23:07:38 173.49.81.65
Все сообщения
| | vovik 1 Сталь (Алчевськ) 10
2 ПФК "Олександрія" (Олександрія) 10
3 Титан (Армянськ) 9
4 Динамо - 2 (Київ) 7
5 ФСК Буковина (Чернівці) 7
6 Закарпаття (Ужгород) 6
7 Кримтеплиця (Молодіжне) 6
8 ФК "Львів" (Львів) 6
9 Нива (Вінниця) 6
10 Чорноморець (Одеса) 6
11 Геліос (Харків) 5
12 Дністер (Овідіополь) 5
13 Нафтовик - Укрнафта (Охтирка) 3
14 Арсенал (Біла Церква) 3
15 Фенікс - Іллічовець (Калініне) 3
16 Прикарпаття (Івано - Франківськ) 3
17 Енергетик (Бурштин) 1
18 Зірка (Кіровоград) 0 |
| 07-08-2010, 23:05:31 71.239.74.18
Все сообщения
| | Doc сколька этот свиноблядский беспредел будет продолжаться???!!!
перед игрой с о свиньями получает дисквалификацию Дзагоев,сегодня по красной получают Дуймович и Торбинский и тоже естественно пропустят игру со свиньями....кто нибуть сможет остановить бандитский ФК Лукойл и тот беспредел который они творят ,мрази поганые,но ничего в Лиги чемпионов зашитники не будут растыпаться перед мясом как зашитники Сибири и судьи не будут зашчитывать голы из вне игры как мясу зашчитали в Питере... |
| 07-08-2010, 23:04:00 173.49.81.65
Все сообщения
| | vovik Нафтовик - Укрнафта» Охтирка 2 : 3 «ФСК Буковина» Чернівці
90 : ГООООООЛЛЛЛЛ Буковина забиває і перемагає.Матч завершено.
83 : заміна у Нафтовика - замість Бояринцева вийшов Покосенко
77 : ГОООЛ Після подачі кутового Гунчак забив головою
74 : Заміна у Буковини.Замість Блажка вийшов Рудченко.
69 : Заміна у господарів.Замість Погорелова вийшов Ліщук
68 : Небезпечний штрафний на ворота Буковини.Наші захисники ліквідували загрозу
67 : По воротах господарів пробивав Дорош - мяч влучив у захисника
66 : Заміна у Нафтовика.Замість Саванчука вийшов Вітер
61 : Заміна у господарів - замість Коваля вийшов Каракевич.Також заміни і у Буковини.Замість Степанкова та Донця вийшли Коробкін і Блажко
59 : На ворота Буковини виходив Коваль.Чурілов випередив нападника господарів
57 : Заміна у Буковини.Поле залишив Сантрапинських,вийшов - Керчу
53 : Міг вийти сам-на-сам з Чуріловим Коваль,але відпустив мяча за межі поля
49 : Сам-на-сам з Втюріним міг вийти Степанков.Вдало зіграв на випередження воротар
48 : Небезпечний момент біля воріт гсподарів - після подачі Сантрапинських помилився Втюрін,якого підстрахував Зайчук
46 : Другий тайм розпочався
46 : Перший тайм завершено
45 : До основного часу першого тайму додано дві хвилини
44 : Жовту картку за грубу гру отримав Дорош
36 : Два моменти біля воріт Буковини впродовж однієї хвилини.Спочатку Чурілов відбив удар зі штрафного Юрченко,а згодом - перебуваючи у штрафному Буковини не влучив у рамку Бояринцев
33 : Небезпечного удару по воротах Буковини завдавав Бояринцев - мяч пролетів в лічених міліметрах від стійки
30 : Нафтовик подавав кутовий - вдало зіграв на виході Чурілов
28 : Недовго музика грала... Охтирчани одразу відповіли влучним ударом Погорелова...
27 : ГООООЛ Після подачі з правого флагу гол забив Степанков
23 : Подача у штрафний господарів - Карлов вибив мяча
17 : Жовту картку отримав Донець
16 : Штрафний виконував Юрченко - мяч просвистів над поперечиною Буковини
15 : Жовту картку за грубу гру отримав Басов
13 : Провал у ценрі захисту- Єсип опинився наодинці з Чуріловим і переграв нашого голкіпера
12 : Удару по воротах завдавав Гунчак - вище воріт
11 : Міг вийти сам-на-сам з Чуріловим Саванчук.Наш воротар вдало зіграв на випередження
09 : Дуже грубо проти Маковійчука зіграв Погорелов.Арбітр жовтої картки чомусь не дав
06 : Гунчак робив гострий пас на Степанкова,якого випередив голкіпер господарів
04 : Буковина виконувала кутовиий - Карпенко вибив мяча зі штрафної
03 : Удару по воротам Буковини завдавав Саванчук - мяч влучив у Басова
02 : Маковійчук робив передачу у штрафну нафтовика.Вдало зіграв на виході Втюрін
01 : Матч розпочався.За відсутності Коробкіна капітанську повязку надів Гунчак
01 : Доброго дня! |
| 07-08-2010, 22:56:50 109.66.186.187 Израиль Все сообщения
| | Yan 2rm(212623)
ой,а он в основе ))) извини , не тот онлайн почитал )))
к |
| 07-08-2010, 22:55:07 83.246.142.142 Я/МЫ Штырь, Все сообщения
| | rm Повезло, что не забили КС. Без Алиева забить не было шансов. |
| 07-08-2010, 22:47:46 83.246.142.142 Я/МЫ Штырь, Все сообщения
| | rm 2Yan(212621)
Который? |
| 07-08-2010, 22:34:57 95.55.113.22 Москва, Россия Все сообщения
| | Анатолий Федорович Крылья, конечно, интересная нынче команда. У них на 2 человека больше, а что с этим преимуществом делать и не знают. Привыкли отбиваться, а как атаковать позабыли. |
| 07-08-2010, 22:32:21 109.66.186.187 Израиль Все сообщения
| | Yan 2rm(212619)
ты бы помолчал лучше, негодник! ((( почему Рома не в составе?! Зря его что ли карпин на сборах наигрывал ?(((((( |
| 07-08-2010, 22:31:54 78.42.237.11 Germany Все сообщения
| | NMM Лохомоты жгут:-))) Две КК. Есичто почитываю только. |
| 07-08-2010, 22:30:41 83.246.142.142 Я/МЫ Штырь, Все сообщения
| | rm Мясцо к дерби готовится :) |
| 07-08-2010, 21:39:59 95.55.113.22 Москва, Россия Все сообщения
| | Анатолий Федорович Кстати, любопытный момент.
Спартак в 7 матчах с командами, которые в данный момент выше его в таблице выиграл только один раз: у Локомотива. |
| 07-08-2010, 20:57:04 217.118.78.108 Пока другие рисуют з... Все сообщения
| | SBG "Спартак" был готов выложить за Бехрами ? 10 млн По информации Corriere dello Sport, московский "Спартак" нынешним летом проявлял интерес к полузащитнику "Вест Хэма" Валону Бехрами. Красно-белые готовы были выложить за него ? 10 млн, но лондонский клуб отказал москвичам, так как сам 25-летний хавбек сборной Швейцарии хочет перейти в "Рому". Трансфер Бехрами оценивается приблизительно в ? 6 млн.
:)))))))))) и эти бляди еще пиздят что у них нет денег :)))))))))) просто никто (!!!) не хочет переходить в этого говно-клуб даже при переплате в 4 (ЧЕТЫРЕ!!) миллиона!!! :)))))) сасите хуй мясные уебки :))) |
| 07-08-2010, 19:18:07 98.227.105.241 Жалкая пьянь--------> Все сообщения
| | Празднег Cвинаёб! 2NMM(212615)
Ебаный свет, даже этат уебан паслал мясо нахуй |
| 07-08-2010, 18:17:02 78.42.237.11 Germany Все сообщения
| | NMM http://www.championat.ru/football/news-565291.html
ГЫ:-))))) бедные свинки:-)) На хуй не кому не нужны:-))))) |
| 07-08-2010, 17:48:44 78.42.237.11 Germany Все сообщения
| | NMM http://www.championat.ru/football/news-565247.html
"В очередь, сукины дети, в очередь!".-))) Никого не обидим, выебем всех:-))))) |
| 07-08-2010, 17:32:17 192.118.11.112 Иерусалим, Израиль Все сообщения
| | Микола Питерский 2Мoussa Maazou(212607)
Я подтверждаю это. Только за пожарами в России стоит не газовое лобби, а мировой сионизм. |
| 07-08-2010, 17:14:36 192.118.11.112 Иерусалим, Израиль Все сообщения
| | Микола Питерский 2мордехай петрович(212605)
2NMM(212606)
совершенно точно. |
| 07-08-2010, 17:13:38 192.118.11.112 Иерусалим, Израиль Все сообщения
| | Микола Питерский 2Rodion(212602)
Нет никого гнуснее свинных засранцев. Сами все устроили, а теперь пиздят в свиных сми. И как всегда тот кто пиздит, уж точно не принимает таких решений. |
| 07-08-2010, 17:11:32 192.118.11.112 Иерусалим, Израиль Все сообщения
| | Микола Питерский 2Cloud(212599)
гы...гы... |
| 07-08-2010, 17:10:38 192.118.11.112 Иерусалим, Израиль Все сообщения
| | Микола Питерский 2поляк(212595)
ты в своей жизни мудак никогда проблем не видал, если так плачешься от погоды...
Поговори, счастливчик хотя бы с русскими из того же Грозного, они тебе тоже о погоде расскажут.
Не понимаешь мудак, замолкни, если не хочешь на себя дибиленок накаркать. |
| 07-08-2010, 16:50:51 91.77.89.233 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Мoussa Maazou(212607)
оценил :о)))))) |
| 07-08-2010, 15:24:26 77.93.216.69
Все сообщения
| | Мoussa Maazou 2поляк(212595)
Стас, за пожарами в Подмосковьестоят вполне конкретные люди. И я даже могу поименно их назвать. Это хозяева сосущего у Гитлера и Миллера шабесгоя Миколы. Когда в свое время еще при совке шли дискуссии, как развивать энергетику, газовое лобби вбросило бредовую идею "газовой паузы", суть которой состоит в том, что на все остальные отрасли энергетики можно забить, а лет через десять ученые термоядерную реакцию в мирное русло направят, настроив сабжевые электростанции. В итоге, возник очень сильный дизбаланс в сторону потребления газа по отношению к другим видам топлива. Стоит ли говорить, что при появлении рыночных отношений добывать торф, уголь стало тупо нерентабельно. Это при том, что цена на газ регулируется государством, добывать газ намного более привлекательно с экономических позиций, чем уголь или торф. Так, многие ТЭЦ о всей стране были переведены с угля на "экологически чистый" газ. В подмосковье с торфа на газ переведена шатурская грэс, прежде работавшая на торфе. Инспирированное газпромовскими сатрапами на первый взгляд благо обернулось катастрофой. Потому как за подсчётами свои барышей с перерывами на дрочку в европепельницы скотами ни копейки не было потрачено на сворачивание торфоразработочной инфраструктуры, под которую в свое время осушали болота. И со временем москвичам будет только хуже, если не перетопим в неве микол всевозможных мастей. |
| 07-08-2010, 15:07:04 78.42.237.11 Germany Все сообщения
| | NMM 2мордехай петрович(212605):-))))) банду симаняна-хуева под суд!:-))))) |
| 07-08-2010, 15:02:47 62.152.199.236 Valkeasaari, Россия Все сообщения
| | мордехай петрович спартак против переноса.. так и вор громче всех кричит, что он не крадун.
это лишь лишнее доказательство тому, что Симонян лично поджог подмосковье, чтоб лишить население светлого "Свиноеба".. фашист ёбаный. |
| 07-08-2010, 14:38:05 91.77.89.233 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Rodion(212602)
они любят это ...... приросло к ним это :о())0))))) |
| 07-08-2010, 14:36:47 91.77.89.233 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк пошел трезветь ........ если "фильма не будет"
:о)) |
| 07-08-2010, 14:36:08 210.252.229.4 Novosibirsk, Russia Все сообщения
| | Rodion Naskolko Ya ponal iz SMI Spartak protiv perenosa igri rovno kak i TSKA.
Chego vodu to lit pro bandu Simonana? |
| 07-08-2010, 14:34:56 91.77.89.233 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк упс. на стадио наверное не пойду . боюсь :о))))
как потом объяснять, что пиздить готов и тех и этих :о))))) |
| 07-08-2010, 14:32:22 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Cloud(212599)
дык вот теперь к мордехаю ...... :о))))
ЗЫ. щутю.
ненавижу мразей из без шарфика. команду. а так ..... бомжатня-бомжатня :о))))) вотки выпить также любят :о))))))))) |
| 07-08-2010, 14:16:56 213.87.89.220, 195.189.142.243
Все сообщения
| | Cloud Поляк, пойдешь на педровский, не забудь шарфег "бамжи - мрази" взять :-) |
| 07-08-2010, 14:10:40 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Анатолий Федорович(212596)
понимаю тупость СМИ. Принимаю извинения.!!
Пишите исчо :о))) |
| 07-08-2010, 14:09:10 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Микола Питерский(212593)
приезжай бомжацкая тварь сегодня. все лужники тебя ждут.
хоть бы что святое проклюнулось .......
на святой земле живешь , а срешь жидко и по по-бомжаццки |
| 07-08-2010, 14:09:02 89.110.18.150 Москва, Россия Все сообщения
| | Анатолий Федорович 2поляк(212592)
Это просто пример тупости СМИ. Не хотел задеть пострадавших. |
| 07-08-2010, 14:05:56 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Микола Питерский(212593)
пшел нахуй мудак. чтоп ты так погорел, как мы сейчас дышем |
| 07-08-2010, 13:51:13 192.118.11.112 Иерусалим, Израиль Все сообщения
| | Микола Питерский И вообще Праздник Свиноеб испортили.
Свиноеб уже тогда, когда Зенит стал Чемпионом и играет полурезервом - это уже не то, что тот Всенародный и Всероссийский Праздник Свиноеба, что наступил бы завтра.
Ну и твари московские, неужели по регламенту поступить было нельзя. Россия большая... Хозяева поля обязаны были в случае невозможности проведения матча в Москве перенести его в любой другой регион. Играли же вчера в Ростове и все были довольны.
Но симонянам-хуевым-мейтиным закон не писан.
Как и поляку-сергею-сергсаху регламент не писан и в прогнозах...
мясных тварей - вон из российского футбола... |
| 07-08-2010, 13:39:41 192.118.11.112 Иерусалим, Израиль Все сообщения
| | Микола Питерский 2поляк(212592)
вот деревням в какой-нибудь нижегородской обл. сочувствую, погорели люди...
А вы, москвичи... Ведь нихуя им не помогли.
Что ты сам сделал для жителей погоревших деревень? |
| 07-08-2010, 13:24:07 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Анатолий Федорович(212591)
вот с этим "Чувством юмора" у меня сейчас очень тяжело.
А Вы сейчас не в Москве ?
Если да, то хуй с Вами |
| 07-08-2010, 12:48:42 89.110.18.150 Москва, Россия Все сообщения
| | Анатолий Федорович 2поляк(212589)
чувство юмора почини :) |
| 07-08-2010, 12:41:04 217.118.78.108 Пока другие рисуют з... Все сообщения
| | SBG Ну что, в очередной раз весь мир уивдел как в угоду говно-команде, мразотному сраптаку переносят игры и отменяют туры! Понимая что в это воскресенье сраптак всосет минимум 0:3 мясные бляди придумали псевдо-предлог для отмены игры - мол и дышать тяжело и резервного стадиона нет и нейтральных полей не существует. Все для ебаного сраптачка. Чтобы обосравшийся карпуша успел докупить еще пару-тройку игрочков и те сами как-нибудь сыгрались к осени и проеб красно-белого говна не был бы столь позорным. Все как всегда, регламент идет нахуй когда это надо блядской команде сраптак-говно. |
| 07-08-2010, 12:38:38 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2Анатолий Федорович(212587)
как я знал, так и оказалось : редкое гавно вы (ты) анатолий федорович
ЗЫ. Подумал сам, перед тем, как запостить ? |
| 07-08-2010, 12:38:28 217.118.78.108 Пока другие рисуют з... Все сообщения
| | SBG 2Празднег Cвинаёб!(212559)
После того как их там встретят нам незачем туда будет лететь!! |
| 07-08-2010, 11:48:12 89.110.18.150 Москва, Россия Все сообщения
| | Анатолий Федорович Хорошие новости из Москвы
http://img195.imageshack.us/img195/2803/40380048.jpg |
| 07-08-2010, 11:21:13 62.152.198.218 Valkeasaari, Россия Все сообщения
| | мордехай петрович 2поляк(212584)
оба-на! как раз на СДСВ сходим.. у меня с оказией пару лишних абонементов на места в "Лукошке" ;О)) |
| 07-08-2010, 11:05:38 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк в пятницу :о)))) |
| 07-08-2010, 11:05:28 81.195.15.192 пиздец хохлам, насто... Все сообщения
| | поляк 2мордехай петрович(212580)
приеду бля. еще до того как ты в киев съебешься :о)
щас определяюсь....... 13-го наверное тронусь :о))) |
| 07-08-2010, 10:52:17 212.12.25.32 Не МСК и не Питер, Р... Все сообщения
| | Мюллер 2Анатолий Федорович(212582)
Дэк, все начинается с того, что люди болеют за Спартак. А там может кто и форму клуба наденет. |
| 07-08-2010, 10:42:58 89.110.18.150 Москва, Россия Все сообщения
| | Анатолий Федорович 2Мюллер(212581)
Какие ж это болельщики. Это потенциальные игроки. |
| 07-08-2010, 10:35:00 212.12.25.32 Не МСК и не Питер, Р... Все сообщения
| | Мюллер Болельщики Спартака по всему миру выражают негодование по поводу беспредельного переноса матча.
http://www.kashanya.com/_ph/7/2/883912526.gif
Проклятье Газпрому. |